Dostęp do platformy e-learningowej Microsoft Teams

Instrukcja uzyskania dostępu do platformy e-learningowej Microsoft Teams będącej elementem platformy Microsoft365 dostępnej dla Studentów i Pracowników SWRAiZ .

  1. Po odebraniu emaila od Microsoft o założeniu konta na platformie zaleca się zalogowanie za pomocą wygenerowanego hasła a następnie zmianę na własne hasło spełniające wymogi polityki bezpieczeństwa platformy Microsoft365
  2. Po zmianie hasła można zalogować się na swoje konto przez przeglądarkę ( zaleca się nie używania aplikacji Internet Explorer)
  3. Zaleca się w systemach PC i pokrewnych korzystanie z dedykowanej aplikacji MicrosoftTeam jednakże jest możliwość uczestniczenia w zajęciach w aplikacji przeglądarkowej.
  4. System e-learningowy dostępny jest w wersji mobilnej na platformy Android i IOS za pomocą dedykowanych aplikacji Microsoft do instalacji we własnym zakresie .
  5. Konieczne jest posiadanie mikrofonu a jeśli prowadzący zajęcia wymaga interakcji podczas zajęć konieczne będzie użycie kamerki internetowej ( maksymalna jakość streamingu na platformie Ms Teams to 720p więc nie jest wymagane używanie drogich systemów video)
  6. Wszelkie problemy z dostępem do platformy proszę zgłaszać na adres admin@swraiz.pl
UA-106407097-1
wpChatIcon