HOME STAGING SYLWETKI PROWADZĄCYCH

Sylwetki prowadzących:

Pani mgr inż. arch. Magdalena Wąsowicz

Nauczyciel akademicki na Kierunku Architektura Wnętrz PWST w Wałbrzychu oraz trener oprogramowania w T.E. Prestige, praktyki dydaktyczne odbywała na Politechnice Wrocławskiej. Certyfikowany trener oprogramowania BIM, prowadząca kursy z zakresu wsparcia procesu projektowania oprogramowaniem dedykowanym dla architektów oraz architektów wnętrz oraz tworzenia wizualizacji. W 2018 roku ukończyła studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektowaniem z użyciem najnowocześniejszych narzędzi cyfrowych w technologii BIM. Posiada doświadczenie praktyczne z zakresu projektowania architektury mieszkaniowej jednorodzinnej oraz wielorodzinnej we wrocławskich biurach architektonicznych. Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Zajmuje się malarstwem, organizuje warsztaty malarskie dla osób niepełnosprawnych w ramach wolontariatu.

Pani dr Katarzyna Gęborys

Dydaktyk i pracownik naukowy wrocławskich uczelni artystycznych, zawodowo zajmujący się projektowaniem i stylizacją, laureatka wielu wyróżnień i nagród za wykonywane instalacje. Prowadzącą działania związane m.in. z projektowaniem i promocją sztuki. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu – uzyskany tytuł doktora w dyscyplinie sztuk projektowych w 2016 r.  oraz absolwentka Wzornictwa, o specjalności Projektowanie Szkła, uzyskany tytuł doktora nauk plastycznych, podkreśla wysokie kompetencje prowadzącego.

Pan mgr Jan Lech Zioberski Kanclerz Szkoły

Dydaktyk i pracownik naukowy Szkoły, zawodowo zajmujący się obsługą techniczną budów w zakresie kierowania nimi (doświadczony kierownik wielu budów deweloperskich we Wrocławiu i w kraju), a także w zakresie nadzoru inwestorskiego, posiadający uprawnienia budowlane – do kierowania robotami bud. nr165/83/WBPP, do projektowania nr 828/94/UW, konserwatorskie nr26/95, mykologiczne nr 73/58/82.

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, Wydz. Budownictwa Lądowego, uzyskany tytuł inżyniera Budownictwa i magistra inż. budownictwa, podkreśla wysokie kompetencje prowadzącego.

Pan mgr Wojciech Ziółkowski

Wojciech Ziółkowski – absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, mgr archeologii, dyplom na Wydziale Filozoficzno-Historycznym 1992 r., wieloletni muzealnik, specjalista w dziedzinie ochrony dziedzictwa kulturowego przed przestępczością. Od kilkunastu lat czynnie związany z branżą reklamową, właściciel studia reklamy (twórca grafiki reklamowej, wydawca, webdeweloper).

Pan dr Marek Foriasz

Dydaktyk i pracownik naukowy wrocławskich uczelni, zawodowo zajmujący się problematyką gospodarowania nieruchomościami, inwestowania na rynku nieruchomości, doradztwa w zakresie inwestowania na rynku nieruchomości, oceny zagrożeń i ryzyk związanych z inwestycjami na rynku nieruchomości. Prowadzący własną działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zarządzania nieruchomościami i doradztwa na rynku nieruchomości.

Tytuł doktora nauk społecznych uzyskał na Uniwersytecie Wrocławskim.

 

 
UA-106407097-1
wpChatIcon